Teslimat Bilgileri

GrossAnkara.com internet sitesi alışveriş yapan müşterilerimizin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması gerekmektedir.

GrossAnkara.com, Hafta içi saat 16:00 ' a kadar olan, Cumartesi günü 12:00 ' a kadar olan siparişlerinizi "Aynı Gün"   içerisinde anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile kargolar, bulunduğunuz il ve bölgeye göre teslimat süresi 1 - 2 işgünüdür.

Vermiş olduğunuz siparişleri ve Kargo durumunu şifreniz ile giriş yaptıktan sonra Hesabım bölümünden görebilirsiniz.
 

SIFIR RİSK SİSTEMİ VE ÜCRETSİZ İADE DEĞİŞİM

 Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren 14 günlük süre içinde neden belirtmeksizin iade edip paranızı geri alabilirsiniz.

İade etmeden önce iletişim bilgilerindeki telefon numarasından bilgi alabilir veya grossankara@gmail.com a mail atabilirsiniz.

İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerle birlikte faturanın 2 nüshasını da mutlaka göndermeniz gerekmektedir. Faturanın 2 nüshasının da bulunmadığı ürünleri iade alamıyoruz.

TESLİMATTA ÖDEME ÜCRETİ

Ödemelerini Kapıda Ödeme (Teslimatta Ödeme) ile yapan müşterilerimiz teslim ücreti olarak +5 TL ek bir ücret öderler. (KDV Dahil.) (Bu ücreti kargo firması teslim ücreti olarak almaktadır. Kargo Taşıma ücretinden ayrıdır. 

Adres Bilgileri

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız.
 
Kapıda Ödeme

GrossAnkara.com dan  verdiğiniz siparişlerde teslimat sırasında nakit ödeme imkanınız vardır. Kargo personeli sizden kapıda ödeme ile paketi teslim edebilir. 
 
Hatalı / Eksik Siparişler

Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Kırık, hasarlı , eksik veya yanlış ürünleri kesinlikle teslim almayınız ve tutanak tutturarak kargo görevlisine teslime ediniz.

Kargo Ücretleri

Kargo ücreti siparişinizin son adımında gösterilecektir. "Aynı gün teslimat" kapsamındaki semtlere teslimat ücretimiz 5 TLdir.